Pretty Little Liars - RPG Forum;
Добре дошли в най-новия форум за Малки Сладки Лъжкини!

Забавлявай се <33
Pretty Little Liars - RPG Forum;
Добре дошли в най-новия форум за Малки Сладки Лъжкини!

Забавлявай се <33
Pretty Little Liars - RPG Forum;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


♥ Pretty Little Liars ♥
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» 15 причини да ползвам фотошоп
Създаване на учител! Icon_minitimeНед Юни 17, 2012 7:43 pm by Aria.

» Създаване на ученик!
Създаване на учител! Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 4:14 pm by Aria.

» Новини около форума!
Създаване на учител! Icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:06 am by Aria.

» Другар за РП
Създаване на учител! Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 3:24 pm by Kevin.

» Нов Скин!!!
Създаване на учител! Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 1:54 pm by Фелистити Д.

» Предложения, въпроси, критики
Създаване на учител! Icon_minitimeСря Апр 11, 2012 10:55 am by Challenger.

» 10 причини да обичам шоколад
Създаване на учител! Icon_minitimeСря Апр 11, 2012 10:54 am by Challenger.

» 100 причини да обичам България
Създаване на учител! Icon_minitimeСря Апр 11, 2012 10:53 am by Challenger.

» 50 причини да обичам себе си
Създаване на учител! Icon_minitimeСря Апр 11, 2012 10:53 am by Challenger.

Прогноза
Създаване на учител! 4680997j

» BURN BOOK.; Тук ще можете да излеете душата си относно всеки един персонаж от форума. Всеки потребител, за когото има какво да се каже, ще има темичка. Ще можете да споделяте техните излагащи тайни от миналото, както и снимки, слухове, непотвърдени клюки и всякакви други материали на лично съобщение независимо за кого се отнасят. Приятно злобеене!

» СТЕНАТА НА СТРАХЛИВЦИТЕ.; by Challenger.

» НОВИ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВА.; by Challenger.

» КОМЕНТАРИ; ЗА "ЛЮБЕЗНИЯ" -Д

» КОМЕНТАРИ; ЗА БАБЧЕ.

» CONFESSIONS; ABOUT THE USERS.

» СЪВЕТИ ОТ КЛЮКАРЧЕТО.; НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ ДА ПОПИТАТЕ!

LIARS
Gossip Girl ♛ -D ♛ Confessions ♛ Chalenger

Top posters
Aria.
Създаване на учител! I_vote_lcapСъздаване на учител! I_voting_barСъздаване на учител! I_vote_rcap 
Hanna Marin.
Създаване на учител! I_vote_lcapСъздаване на учител! I_voting_barСъздаване на учител! I_vote_rcap 
Spencer.
Създаване на учител! I_vote_lcapСъздаване на учител! I_voting_barСъздаване на учител! I_vote_rcap 
Jennifer
Създаване на учител! I_vote_lcapСъздаване на учител! I_voting_barСъздаване на учител! I_vote_rcap 
Alison
Създаване на учител! I_vote_lcapСъздаване на учител! I_voting_barСъздаване на учител! I_vote_rcap 
Селена Гомез
Създаване на учител! I_vote_lcapСъздаване на учител! I_voting_barСъздаване на учител! I_vote_rcap 
Tod.
Създаване на учител! I_vote_lcapСъздаване на учител! I_voting_barСъздаване на учител! I_vote_rcap 
Фелистити Д.
Създаване на учител! I_vote_lcapСъздаване на учител! I_voting_barСъздаване на учител! I_vote_rcap 
Katherine Rosewood
Създаване на учител! I_vote_lcapСъздаване на учител! I_voting_barСъздаване на учител! I_vote_rcap 
Kevin.
Създаване на учител! I_vote_lcapСъздаване на учител! I_voting_barСъздаване на учител! I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Съб Апр 27, 2024 7:01 pm

 

 Създаване на учител!

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Hanna Marin.
Админ.
Админ.
Hanna Marin.


Брой мнения : 130
Join date : 18.10.2011
Points : 4831
Reputation : 0
Age : 28

Роул Плей
Най-важното за героя ви:

Създаване на учител! Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на учител!   Създаване на учител! Icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 9:12 am

Създаване на учител! 3953321F

Тук може да създадете свой учител!
Върнете се в началото Go down
https://littleliarsforum.bulgarianforum.net
Daniel Fray.
Учител.
Учител.
Daniel Fray.


Брой мнения : 21
Join date : 26.10.2011
Points : 4614
Reputation : 0

Създаване на учител! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на учител!   Създаване на учител! Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 4:00 pm

1. Име:
Даниел Фрей
2. Години:
21
3. Професия:
Учител по френски
4. Външен вид:
Даниел и неговите сурови, изсечени, но същевеменно чаровни черти има до някъде царственна осанка, която се изпарява веднага след като се усмихне, разкривайки острите си резци. Тогава той започва да прилича на един от многото обирджии плъзнали по широките площади на Италия, които така изкусно могат да отмъкнат портофейлът ти без дори и да разбереш какво ти се е случило. Всъщност самият той прилича на италианец, въпреки, че е чист Англичанин, с тъмната си кожа, шоколадовата, къса коса и пъстрите очи, които шарят неспирно наоколо. Много характерни за него са високите му скули. Има стройна, изправена и доста добре поддържана фигура, но не е много висок.
5. Характер:
"Високомерен, студен, надут и самовюбен"-ако си помислите това за Джаспър няма да сте далеч от истината.
Определя се като твърде "ценен", а това е основата на неговият особенн характер, който съдържа в себе си-така нареченото "съдене по корицата" за хората, мързел, хаплив език, винаги казва това, което мисли, без дори да го интересува как ще се почувстват другите, хлътнал до уши в отражението си. Не му пука за всичко случващо се около него, само той е важен. Въпреки всичко това е лесно раним. Все пак някой нагрубява "великолепната му персона", а щом някой посмее да направи това би измислил милиони начини да си го върне.
Много е романтичен. Направо непоправим романтик. Мрази "забивките" за една нощ и никога не използва онези тъпи реплики за свалки. Трябва да упознае едно момиче, да й се довери, а чак след това да продължът по-нататък. Въпреки това никога не е използвал думата "обичам" за нещо по-различно от "обичам уиски, още едно, моля".
6. История:
Даниел е чист англичанин до девето коляно. Майка му, Клеъри, е известна писателка, а баща му, Александър, композитор. Изкарват добри пари и могат да си позволят всяко желание на перфектното си синче.
То проявява голям интерес към музиката, както баща си, но и едновременно и към литературата. Учи се да свири на цигулка, пиано и китара. Владее перфектно италиански, френски, испански (въпреки, че изпитва пълна антипатия към този език) немски, китайски, както и латински. Баща му иска Даниел да получи музикално образование, а майка му да стане журналист. Въпреки тяхните очаквания той завършва френска фиология в Оксфорд. Той забелязва как всички преподаватели имат особенно отношение към него, заради фамилията на баща му-Лайтлууд, който тогава е на върха на кариерата си и решава да я смени. Избира тази на майка си-Фрей (майка му е известна като Клеъри Лайтууд)
Той е и най-младия ученик в Оксфорд, тръгнал на 5 на училище, той постъпва там на 17 и завършва на 21.
Година след завършването си заминава за Америка където работи като учител по френски в презтижна школа, и едновременно с това учи второ висше с рисуване. Но бива уволнен заради бурен купон, на който се напил жестоко и се появил пиян на работа. След това отново продължил с професията на преподавател, но в обикновенна гимназия.
7. Доп. Информация:
-пие много
-свири на пиано
8. Снимка+името на човека, който ще използвате за лик:
Създаване на учител! Ian-somerhalder-10screamawards-20
Ian S.

Върнете се в началото Go down
Aria.
Админ.
Админ.
Aria.


Брой мнения : 299
Join date : 21.10.2011
Points : 5251
Reputation : 1
Age : 28
Местожителство : Розууд

Роул Плей
Най-важното за героя ви: Внимавай.... понякога мога да хапя ;)

Създаване на учител! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на учител!   Създаване на учител! Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 4:08 pm

Одобрен си, но Иан е зает външен вид. Избери си друг :)
Върнете се в началото Go down
https://littleliarsforum.bulgarianforum.net/
Elysa Chevalier

Elysa Chevalier


Брой мнения : 4
Join date : 26.10.2011
Points : 4596
Reputation : 0

Създаване на учител! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на учител!   Създаване на учител! Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 5:11 pm

1. Име:
Елиза Шевалие

2. Години:
20

3. Професия:
Учителка (по литература)

4. Външен вид: Няма да е лъжа ако кажем, че Елиза е доста привлекателна и сексапилна. Не е особено висока, а по-скоро дребничка. Слаба и ниска, понякога по-скоро минаваза ученичка, отколкото за учителка. Косата й е руса, дълга до кръста. Не ениточуплива, нито пък съвсем права, но сеслучва Елиза да я изправя понякога. Очите и са светло сини. Всичко това идеално се връзва със светлата й кожа, а в комбиняцията с усмивката й, става голяма чаровница.

5. Характер: Държи се чудесно с хората, които е допуснала до себе си и в живота си, за приятелите е готовя на всичко. Има голямо самочувствие, но не и в количества че тя и егето й да не могат да се поберат в една стая. Изключително интелигентна и има перфекен подход къма нещата. Държи на думата си винаги, не дава напразни обещания. Но като всеки човек и тя си има отрицателните черти. Лесно избухлива, пали се бързо и си го изкарва на човека, който първо й се мерне пред погледа. Ако това е някой познат, после съжалява, но вече е късно. Не си поплюва и не търпи нападки или приказки зад гърба й. В нея още живее гимназистката, затова можеда бъде засечена по барове и дискотеки.

6. История: Родена в града на любовта, столицата на Европа. А именно - Париж. Живее със семейството си там до 16 години, но след това се местят, поради факта, че баща й е американец и получава предложение за по-добра работа. Майка й била дизайнерка, а баща й - адвокат, преди да се преместят в Америка. Заживяват в Лос Анджелис, където всичко крещяло лукс и слава, като дори не споменаваме известните личности, които им били съседи. Месец следтова Елиза взима книжка и бързо започва да харесва колите. Поради факта, че семейството й било страшно богато, искала все нови и нови модели, които в последствие получавала и до ден днешен "колекцията" й от коли наброява 19. Литературата й била слабост, затова когато завършва ставабез проблем учителка по въпросния предмет. Не й направили на въпрос, че е прекалено млада, понеже завършила на 16, по преценка на учителите и директора, че има висок коефициент на интелигентност и за да не спират развитието й я преместили в по-горен клас. На 20 завършила и висшето си образование и станала учителка, като я преместили в Розууд.

7. Доп. Информация:
-пие
-обожава коли и си прави колекция
-говори английски, испански, немски и френски разбира се, а италианският й е като втори роден език
-мартинито й е слабост, но винаги с черешка, а не маслинка

8. Снимка+името на човека, който ще използвате за лик:
Създаване на учител! Esq-candice-swanepoel-pic-1109-s2-43055828
Candice Swanepoel
Върнете се в началото Go down
Aria.
Админ.
Админ.
Aria.


Брой мнения : 299
Join date : 21.10.2011
Points : 5251
Reputation : 1
Age : 28
Местожителство : Розууд

Роул Плей
Най-важното за героя ви: Внимавай.... понякога мога да хапя ;)

Създаване на учител! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на учител!   Създаване на учител! Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 5:23 pm

Одобрена си, добре дошла!
Върнете се в началото Go down
https://littleliarsforum.bulgarianforum.net/
Skylar Hadley.
Учител.
Учител.
Skylar Hadley.


Брой мнения : 7
Join date : 27.02.2012
Points : 4472
Reputation : 0

Роул Плей
Най-важното за героя ви: You better run, better run, faster than my bullet .. ;;

Създаване на учител! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на учител!   Създаване на учител! Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 10:15 am

Създаване на учител! Tumblr_lz92mkmFX01qfrewyo1_500
[ Nathaniel Buzolic ]

♔ ♔ ♔

I'm not a psychopath, Anderson. I'm a high-functioning sociopath.

♔ ♔ ♔

Хората винаги ме питат дали познавам Скай Хадли. В отговор обикновено задавам контра въпросът „Кой Скай Хадли?”, впрягайки всичките си актьорски възможности, за да прикрия очевадното. Уви, не се получава. Повечето хора продължават да ръчкат паметта ми – „Онзи Скай Хадли, крадецът на картини” или „Хадли, човекът, спасил живота на онова момче”, или пък „Скайлар Хадли, ловецът на глави”... Подобни разговори обикновено протичаха по един и същи начин:

– Извинете, не познавам никакъв Скайлар Хадли.

- Мисля, че го познавате.

- Съжалявам, не го познавам.

- Не лъжете годпожице, вие сте единственият човек, който го познава отблизко.

- Съжалявам много, имате някаква грешка.

Нямаха никаква грешка. Познавах Скай Хадли. Познавах го по-добре, отколкото познавах себе си. Защото именно той ме изкара от дупката, именно заради него сега карах джип четири по четири, имах два мезонета във Вегас и Ел Ей, и вила в Париж; заради него не носех обувки под шестотин долара и носех дизайнерски дрехи, повечето шити по поръчка. Живеех като принцеса – всичко това надхвърляше и най-смелите ми мечти. А Скай...

С него израснахме заедно в едно сиропиталище в Сиера Леоне, западна Африка. Още от малък беше различен, странен... Когато аз бях на шест, а той на осем, ме попита защо живеем. Въпросът му ме шашна. За скромните си шест години живот дотогава не си бях задавала този въпрос и ми се струваше глупав. Но Скай явно наистина искаше да знае, защото разпитваше всички. Дори когато другите се дразнеха от него и започваха да му крещят, че е откачен, ненормален, луд, той нито се обиждаше, нито се ядосваше... Всъщност, не мога да си спомня дали изобщо някога се е ядосвал. Беше толкова хладнокръвен и спокоен, че чак беше плашещо.

Но пък беше дете с чувство за хумор, будно, свободолюбиво, своенравно и не робуващо на клишета и стереотипи. Беше черната овца на сиропиталището, отстъпникът, на който всички се възхищаваха и мразеха заради смелостта му. Защото в онези времена трябваше да си голям смелчага, за да посмееш да противоречиш на възпитателите, които не жалеха пръчките си при раздаването на наказания. Там нямаше място да креативност и индивидуалност, не съществуваха понятия като „свободна воля” и „лично мнение”. Там всичко опираше до това да си смачкано, мълчаливо същество, свито в ъгъла и мигащо само ако му позволят. Скай ненавиждаше това. И не пропускаше удобен случай да се подиграе на някой от възпитателите и техните примитивни методи за възпитание, които впрочем нямаха никакъв ефект при него. Той продължаваше да е все така спокоен, хладнокръвен и остроумен.

Не дружеше с никой. Може би защото никой не дружеше с него. Освен мен, разбира се. Макар и да бях с две години по-малка от него, двамата бяхме неразделни. Той ми беше като по-голям брат и немалко пъти ме беше защитавал от възпитателите, когато решат да изпробват здравината на новите си показалки. В такива случаи на мен ми се свиваше сърцето от страх и забравях да дишам, но Скай винаги беше до мен, за да ми смигне игриво и да ми каже, че докато е наоколо, нищо няма да ми се слуши. Поемаше наказанията вместо мен, но на мен не ми ставаше по-леко, щом знаех, че си патеше за нещо, за което не носеше никаква вина. Винаги плачех, когато го наказваха, и той винаги се опитваше да ме убеди, че му няма нищо; беше такъв актьор, че чак аз, която не съм никак доверчива, му повярвах.

Господи, където и да бе сега той, какъвто и живот да живееше този път, приятелите му трябваше да благодарни, че го имат. Скайлар с готовност би умрял за приятел; би преобърнал целия свят, би изкачил Еверест и би скочил от самолет без парашут, стига с това да помогне на някой в нужда.

И ми го бе доказал.

Когато беше на петнайсет, от сиропиталището решиха, че не могат да се справят с него и направиха това, което беше най-лесно – изгониха го. От тогава не го видях нито един път. И, разбира се, всичко се промени. Колко съм страдала без верния си приятел, колко съм плакала и молила Господ да го върне, само аз си знаех. Времето минаваше, а Скай го нямаше. Не знаех дали изобщо е жив. Станах на осемнайсет, излязох от сиропиталището, хванах си работа, но никога не съм го забравяла.

Ако животът в сиропиталището бе Ад, тогава не знам с какви думи можех да опиша този извън него...

За една година Съдбата така реши да се подиграе на смелите ми планове за нормален живот, че ме подхлъзна по най-подлия начин и аз бях принудена да навляза в непознатите води на платената любов. По цели нощи обикалях улиците по високи токчета, оскъдно облекло в провокативни цветове и ярък грим, търсейки клиенти, сломена, огорчена, отвратена. Мислех си, че просто съм прокълната до живот; отдавна бях погребала всяка искрица надежда. И точно тогава, като ангел, изпратен ми от Бога, се появи Скай.

Скайлар Хадли, отстъпникът, черната овца. Не беше забравил за мен, все още ме помнеше, и се беше върнал, заради мен. Обясни ми, че обикалял навсякъде, не се задържал на едно място. Изкарвал малко пари, нямал постоянна работа, но се научил да фалшифицира документи и си купил някакво ретро бижу, Додж Чарджър, модел от 1970. Това беше първата кола, в която се качих; колата, с която избягахме. Колата, която ще помня цял живот...

И така, цели две години живяхме заедно като приятели. На мен ми беше нужно много време, за да се освободя от призраците от миналото, и Скай проявяваше змийско търпение към кризите ми; беше винаги до мен в тези тежки моменти и ми помогна да се издигна, да махна тези окови около душата си и да й позволя да лети. Никога не ми беше викал, не ми беше посягал, дори когато аз го замервах с разни предмети и му крещях, той дори не ми повдигна тон... Никога не ме докосна, никога не ми направи намек от сексуално естество. Никога. Грижеше се за мен, докато аз не се научих да се грижа за себе си.

И тогава, в една прекрасна утрин, той просто изчезна. Събудих се, а него го нямаше. Беше оставил кратка бележка, гласяща: „Вече не ти трябвам. Ти си свободна. Обичам те. Благодаря ти, С. Х”.

Не ме питайте какво направих, за да го открия – питайте ме какво не направих, макар че се съмнявам да има такова нещо. Преобърнах земята, но никъде не намерих Скай. Имах страхотна работа, бях богата, но не спрях да го търся и разследвах всяка най-малка улика, която надушех. Бях толкова обсебена от това, че дори не бях забелязала, че Скайлар Хадли всъщност се бе превърнал в нещо като хоби на вестниците. Бяха го нарекли „Фантомът от Сиера Леоне” и публикуваните статии го свързваха с редица интересни и странни истории. Лека полека бяха разбрали и за нашата връзка, и оттогава почти не можех да дишам, без някой журналист да ми висне на врата с въпроси относно „Скайлар Хадли, спасилият човешки живот”, „Скайлар Хадли, обралият банка и после подарил парите на едно сиропиталище” и прочие безсмислени глупости.

Бях разбрала точното местополежение на Скай, но си мълчах. Щом никой не можеше да го открие, значи не искаше да бъде открит. Затова се опитвах да замазвам очите на пресата, когато ставаше въпрос за него.

Хм... Успявах ли?


ДOСИЕ
Име: Скайлар Мария Хадли.
Години: Двадесет и четири.
Професия: Понастоящем - учител по история в гимназията.
Външен вид: Висок и строен е, мускулест (резултат от номадския живот). Очите му са с цвят на несмляно кафе, тъмни, почти черни и има странния навик да ги присвива постоянно, сякаш подозира всички във всичко (което не е далеч от истината, де). Лекият загар по рождение понякога бива засилван от много прекарвано навън време. Обикновено може да бъде забелязан със слънчеви очила (независимо дали има слънце или не), дънки, тениска и класически кецове - последните са му нещо като запазена марка.
Характер: Странен. Да се говори с него е мисия невъзможна, какво остава да се спори. Плашещо хладнокръвен, с мисъл зад всяка дума, никога не се ядосва или обижда, затова просто се откажете от идеята да го дразните. Наистина отдаден приятел. Винаги споделя и малкото, което има. Остроумен и крайно саркастичен, със собствено мнение за всяко нещо. Мнение, което отстоява на всяка цена. Не обича да говори за себе си и когато го прави, обикновено си измисля разни работи. Доста ексцентричен, различен от останалите, той изпъква сред хората като черна овца сред бели.
История: Предполага се, че е роден в Сиера Леоне, западна Африка. Очевидно там са го изоставили родителите му през една октомврийска сутрин, на стълбите на едно сиропиталище. Отрасва в това сиропиталище, тормозен от възпитателите заради своето свободолюбие и нетърпимост към техния терор. Когато е на петнайсет, го изгонват заради това, че отстоява своето лично мнение и проявява неуважение към възпитателите, подигравайки се на техните примитивни и изпълнени с жестокост методи на възпитание. От тогава потъва вдън земя, бяга далеч от Сиера Леоне и започва да обикаля целия свят, водейки номадки живот. Никъде не се задържа за по-дълго от месец-два, но понастоящем е в Розууд с твърдото намерение да се установи тук, далеч от суматохата на големите градове и хаоса на скитническия живот.
Доп. Информация: Кара античен Додж Чарджър, модел от 1970 година. Слуша всякакъв стил музика, но класическия рок му е слабост и е нещо като ходеща енциклопедия с име "Всичко за класическите рок групи, техните членове и работа". По принцип няма телефон, няма пари, няма дом, но напоследък това лека полека започва да се променя. Пристрастен е към всичко, свързано със захар.


*

Създаване на учител! Tumblr_lz8w33Yw091r29067o6_250 Създаване на учител! Tumblr_lz8w33Yw091r29067o2_250


Последната промяна е направена от Skylar Hadley. на Пон Фев 27, 2012 6:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Aria.
Админ.
Админ.
Aria.


Брой мнения : 299
Join date : 21.10.2011
Points : 5251
Reputation : 1
Age : 28
Местожителство : Розууд

Роул Плей
Най-важното за героя ви: Внимавай.... понякога мога да хапя ;)

Създаване на учител! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на учител!   Създаване на учител! Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 12:16 pm

Имаш невероятно досие, но това не е нашата бланка. Моля те редактирай и ако желаеш постави в края поста/историята. Smile
Върнете се в началото Go down
https://littleliarsforum.bulgarianforum.net/
Skylar Hadley.
Учител.
Учител.
Skylar Hadley.


Брой мнения : 7
Join date : 27.02.2012
Points : 4472
Reputation : 0

Роул Плей
Най-важното за героя ви: You better run, better run, faster than my bullet .. ;;

Създаване на учител! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на учител!   Създаване на учител! Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 6:09 pm

Така по-добре ли е ? Smile
Върнете се в началото Go down
Aria.
Админ.
Админ.
Aria.


Брой мнения : 299
Join date : 21.10.2011
Points : 5251
Reputation : 1
Age : 28
Местожителство : Розууд

Роул Плей
Най-важното за героя ви: Внимавай.... понякога мога да хапя ;)

Създаване на учител! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на учител!   Създаване на учител! Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 6:51 pm

Супер е. Добре дошъл Smile
Върнете се в началото Go down
https://littleliarsforum.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Създаване на учител! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на учител!   Създаване на учител! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на учител!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на ученик!
» Създаване на обикновен жител!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars - RPG Forum; :: Начало :: Създаване на герой!-
Идете на: